בניית בריכת שחייה היא עסק למקצוענים בלבד ולכן חשוב מאוד לבחור בחברה בעלת וותק וניסיון בתחום, שיש לה מוניטין מוכח וכזאת שמעסיקה מומחים בתחום ההנדסה בהקשר של בניית בריכות שחייה.

העבר לעומת היום

אם בעבר, רק אנשים בעלי יכולת כלכלית יכלו להרשות לעצמם בריכה בחצר ביתם, כיום המחירים השתנו ורבים בוחרים להתקין בריכת שחייה במתחם החיצוני של ביתם או על הגג. אם בעבר, פרויקט של בניית בריכת שחיה הצריך כלי עבודה רבים ואנשי מקצוע רבים ומשך הבנייה ארך תקופה ארוכה, כיום המומחים של אילון הנדסה מתכננים ומקימים את בריכת השחייה תוך ימים ספורים. יש אנשים שמחליטים על בנייה של בריכת שחיה עם בניית בית חלומותיהם ויש כאלו שמחליטים על תוספת מהנה זו במהלך מגורים באותו הבית.

סוגים שונים של בריכות

חשוב לקחת בחשבון כי יש סוגים שונים של בריכות שחייה וכל אחד צריך להחליט באיזו בריכה הוא מעוניין בהתאם לתקציב הקיים, לשטח של החצר או הגג, לכמות האנשים שישתמשו בבריכה ועוד. החלטה חשובה זו אמנם תהיה של הלקוח, אך חשוב מאוד לקבל אותו לאחר ששומעים את הדעה של המהנדסים והמומחים של חברת אילון הנדסה שעיקר המומחיות שלהם היא בניית בריכות שחיה, ג'קוזי וסאונה מעל לשלושים שנה.

בניית בריכת שחייה

על מומחי החברה מוטלת החובה לבדוק את השטח בו הלקוח מעוניין בהקמה של הבריכה והתכנון תמיד יעשה בהתאם לתנאי השטח וצרכי הלקוח. התכנון יהיה מדויק ובמסגרתו לכל אחד מאנשי המקצוע יוכנו המסמכים הרלוונטיים במסגרת הממשק של עבודתם במקביל לבניית בריכת שחייה, הממשק יכלול הנחיות מפורטות הכוללות שרטוטים ועוד. בהקמה של בריכות העשויות בטון (בריכות קונבנציונאליות) הלקוח יוכל לבחור האם הוא מעוניין שהבריכה תיבנה מהיסוד על ידי חברת אילון הנדסה או שמא שלד הבריכה יבנה על ידי קבלן מטעם הלקוח ואילו החברה רק תתקין את מערכת האינסטלציה ותבצע את עבודת הגמרים.

 בריכות שחייה- אפשריות שונות

  • בריכת בטון- מדובר בבריכה קונבנציונאלית. עלותה של בריכה זו גבוה משמעותית מזו של בריכה מתועש.  הבריכה בנויה מבטון והחיפוי הפנימי עשוי קרמיקה או פסיפס.

בריכה מתועשת- בריכה שתהליך הייצור שלה נעשה במפעל. הקירות עשויים מפלדה מגולוונת אותו ניתן לצפות בסוגים שונים של יריעות איטום. מדובר על בריכה חזקה ועמידה לאורך שנים.

חברת אילון הנדסה מומחית גם בדור החדש של בניית בריכות השחייה. דבר הבא לידי ביטוי בבריכות גלישה מתועשות, בריכות על הגג ועוד. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? טלפנו 09-7726099 ואנו נשמח להתאים לכם את בריכת חלומותיכם.