בריכה פרטית תמיד הייתה ותמיד תהיה סמל סטאטוס. מאמר זה יעזור לכם להבין את כל היתרונות של בריכה זו ומהם סוגי הבריכות הפרטיות אותם מעדיפים ישראלים רבים.

בריכה פרטית- מממשים את הפנטזיה

אם בעבר, מעטים יכלו לאפשר לעצמם בריכה פרטית בשל העלות היקרה של רכישת הבריכה, הקמתה וכל הקשור לתחזוקה השנתית. כיום, ניתן לראות לא מעט בריכות שחייה פרטיות בבתים פרטיים על גגות של בניינים ופנטהאוזים, בצימרים ובמועדונים. קיימות שתי סיבות לתפנית זו. הראשונה היא, שמצבם הכלכלי של הלקוחות הפוטנציאליים השתפר לאורך השנים, כך שיותר ויותר יכולים לאפשר לעצמם בריכה פרטית. הסיבה השנייה היא שמחיר הבריכות ירד פלאים בהשוואה לשנים קודמות. היתרונות של בריכות פרטיות באים לידי ביטוי בכך שהבריכה זמינה בכל יום ובכל שעה המתאימה לכם וכי ניתן לבלות בה אם לשם כיף ואם לשם פעילות גופנית בפרטיות מלאה.

בריכות פרטיות- סוגים שונים

יש סוגים שונים של בריכות פרטיות וכל אחד צריך לבחור את הבריכה המתאימה לו וזאת לאחר החלטה לגבי התקציב הקיים לרכישת ותחזוקת הבריכה ובדיקת תנאי הסביבה והשטח בו מעוניינים להקים את הבריכה. שלושת הסוגים העיקריים של הבריכות הם:

  • בריכות מבטון- כאן מדובר על אותה בריכה אליה אנו מורגלים גם בבתי מלון ומבנים ציבוריים. אלו בריכות שבנויות משלד עשוי בטון .  החיפוי הפנימי של בריכות אלה עשוי קרמיקה או פסיפסי זכוכית. יש לקחת בחשבון כי רכיבי הבריכה כוללים את יציקת הבטון, התקנה וחיבור של אביזרים האינסטלציה של הבריכה, חיפוי בטיח מיוחד המיועד לבריכות שחיה, עבודת איטום, הדבקת קרמיקה או אריחי הפסיפס ותחזוקה שוטפת לאורך כל השנה.
  • בריכות פיברגלס- סוג זה של בריכה פרטית פופולארי מאוד. הסיבה לכך היא שהעלותה נמוכה יותר מבריכת בטון ומבריכה מתועשת, האספקה שלה קצרה יותר, כיוון שהיא בנויה ממקשה אחת והיא אטומה לחלוטין.
  • בריכת פרטית מתועשת- כאן מדובר על בריכה מוכנה שכל מרכיביה יוצרו במפעל.. קירות הבריכה המתועשת עשויים פלדה חזקה ומגולוונת וציפוי הבריכות המתועשות יהיה ביריעות מיוחדות המיועדות לאיטום, כמו למשל יריעות ויניל או פי.וי.סי.

לסיכום, בריכה פרטית בחצר הבית היא פינוק אמיתי. בכדי שפינוק זה יהפוך למציאות חשוב לבחור חברה המומחית בתחום בעלת ניסיון של שנים רבות  ומוניטין מוצלח בכל הקשור לתכנון, בנייה והקמה של בריכות מסוגים שונים, כמו למשל אילון הנדסה.

מעוניינים בפרטים נוספים פנו אלינו בטלפון 09-7726099 או השאירו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעה של בריכה פרטית המותאמת רק לכם.