בשנים האחרונות ניתן לראות בריכות ספא במרכזי בריאות רבים, מתחמי חוגים, חדרי כושר ובתים פרטיים. מאמר זה יגולל בפניכם את כל הנקודות החשובות בכל הקשור לבחירה נכונה של בריכות ספא ביתיות.

בריכות ספא ביתיות

חשוב לעשות הפרדה בין מתחמי ספא ציבוריים הכוללים סאונות מסוגים שונים, מקלחוני עיסוי, בריכות עיסוי ובריכות שחייה לבין בריכות ספא ביתיות אותן ניתן להתקין בחצר הבית, על הגג, במרפסת או בחלקו הפנימי של הבית. חשוב לדעת כי ניתן להשתמש בבריכות אלו לאורך כל השנה הן בריכות ניידות שניתן להעבירן בין מתחמים שונים ואין צורך בהיתר בנייה מיוחד על מנת להתקין אותן בבית.יש הסבורים שבריכת הספא משמשת גם כאמבטיה. דבר זה אינו נכון ולכן חשוב מאוד לדעת כי בריכות הספא אינן מיועדות לרחצת הגוף.

בחירה נכונה תוליד תוצאה מהנה

  • חברה- חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון בכל הקשור לבנייה והקמה של בריכות ספא וחברה בעלת מוניטין מוכח.
  • בדיקות מקדימות- טרם בחירת בריכת ספא חשוב לוודא כי אותו מבנה עליו תותקן הבריכה יוכל לעמוד בעומס המים מבחינת משקל וקונסטרוקציה וכי ניתן לחבר את הבריכה לחשמל ולמים באותה נקודה בה מעוניינים.
  • גודל- יש בריכות בכל מיני גדלים אך בדרך כלל בריכות ביתיות אלו הן בין 4-5 מ"ר וקיבולת המים האפשרית בהן היא בין 750-2000 ליטרים של מים. יש לבחור באותה בריכה המתאימה לגודל המשטח שלכם.
  • מערכות הפעלה- בריכת ספא איכותית כוללת  מערכת הפעלה מתקדמת טכנולוגית שתאפשר שימוש יעיל ונח בבריכת הספא.
  • תחזוקה- מדי חצי שנה יש להחליף את המים של הבריכה ותמיד יש להקפיד על חיטוי וכיסוי הבריכה וזאת על מנת שהמים בה יישמרו נקיים.

בריכות ספא אינן רק חלום. מעוניינים בבריכת ספא ביתית? השאירו את הפרטים שלכם והשאירו למומחים של אילון הנדסה את כל העבודה