כיסוי תריס לבריכה – COVREX

אילון הנדסה גאה להציג את כיסוי התריס החשמלי של חב' Covrex, בלגיה, המשווה לבריכה הביתית מראה אלגנטי גם כשהיא מכוסה.

כיסוי התריס של Covrex, הינו פורץ דרך בתעשיה העולמית, בהיותו הכיסוי היחידי בעל שלבים מלאים (ולא חלולים) בסגסוגת קצף מיוחדת, המקנה לכיסוי יכולת ציפה, אטימות, חוזק רב ועמידות לאורך שנים ארוכות. שלבי התריס עשויים יחידה אחת מוצקה ומלאה ללא צורך בפקקים (המותקנים בכיסויים המסורתיים).

לנוחות המשתמש, ניתן להפעיל את הכיסוי באמצעות שלט רחוק המאפשר פתיחה וסגירה של פני הבריכה, כיסוי ניתן להתקנה גם בבריכות צורתיות, בבריכות עם חיפוי ויניל/p.v.c ובבריכות עם תעלת גלישה.

לכיסוי ה Covrex יתרונות רבים:

  1. מגביר את הבטיחות בבריכה ובסביבתה בזכות חוזק השלבים (המלאים בסגסוגת מיוחדת) ובזכות אלמנט הנעילה הייחודי (פיתוח ייחודי של Coverx).
  2. שומר על הבריכה כפריט עיצובי גם כשהיא מכוסה – .פסי הכיסוי המוצקים המותקנים ללא מכסים וחיבורים (אלא כיחידה אחת) מהווים קונספט עיצובי יחודי.
  3. שומר על טמפרטורת המים לאורך היום והלילה, בזכות מבנה השלבים הייחודי ובהיותו הכיסוי בעל יכול הבידוד הגבוהה בעולם. לעומת הכיסויים המסורתיים שבשימושם מאבדת הבריכה כ – 2 מעלות בלילה.
  4. מגן טוב יותר מפני חדירת לכלוך והיווצרות אצות – בזכות היות הכיסוי "אטום" החוסם את התפתחות תהליך הפוטוסינתזה ומונע בכך היווצרות של אצות.
  5. הכיסוי בעל העמידות הגבוהה ביותר מפני דהייה, חום וקרינת u.v.
  6. הכיסוי Covrex מאפשר את הקטנת השימוש בכימיקלים לצורך תחזוקת הבריכה.
  7. הכיסוי ניתן להתקנה בכל סוגי הבריכות ומתאים לכל גודל או צורה של בריכה.

מלאו את הפרטים או טלפנו 09-7726099 ואנו נחזור אליכם בהקדם.

צור קשר וקבל הצעת מחיר משתלמת!